PLATFORMAT 2018

FESTIVAL NEZAVISNE KULTURE I UMJETNOSTI PLATFORMAT [30.09. – 31.10.2018.]>

NED, 30.9. (20 h) / Amfiteatar

Rosenbaum: Analiza filma Dead Man, Jim Jarmusch (Kino klub Split)>

 

PON, 01. –  SRI 03.10. / Beton kino, KLFM radio

KLFM Radio škola (KLFM) >         

 

PON, 1. 10. – ČET, 15. 11. / Dom mladih, unutrašnji vrt

Plant Shelter projekt / zaprimanje biljaka (PDM) >  

 

ČET, 15.11. (16 h) / Dom mladih, unutrašnji vrt

Plant Shelter / otvaranje vrta (PDM)

 

SRI, 3.10. (20 h) / Amfiteatar

As heavy as it goes / predstava suvremenog cirkusa (ROOM 100) >

 

PET 5.10., PET 12.10., PET 19.10., PET 26.10 (20:30 h) / Kino klub Split

Projekcije petkom (Kino klub Split) >

 

SUB, 06.10. (23 h) / Klub Kocka

Koncert ABOP  (KUM) > 

 

UTO, 9.10. (20 h) / Klub Kocka
Čajanka (Aktivist)

 

SRI, 10.10. (20 h) / Klub Kocka

Plesna večer, disco, Dugi Boogie (KUM)

 

SRI, 10.10. (20 h) / Klub Kocka
Foto radionica (Ubijmo dosadu)             

 

ČET, 11.10. (20 h) – ČET, 1.11. / Galerija MKC-a

MOTEL TROGIR, umjetnička produkcija 2014.-2018. / izložba i razgovor (Slobodne veze, MKC) >

 

PET, 12.10. (23 h)/ Klub Kocka

Psy-trance party, KaosLab (KUM)

 

SUB, 13.10. (18 h) / Galerija kluba Kocka

20 godina stvaranja nezavisne (glazbene) scene oko Doma Mladih: strategije, stranputice, snalaženja / osobni pogled, predavanje Igora Mihovilovića (PDM, UZGON, KKS)

 

SUB, 13.10. – NED, 21.10. (20 h) / Galerija kluba Kocka

Plakati kluba Kocka 2003 – 2018 / izložba (KUM) >

 

PON, 15. – SUB, 20.10. / Beton kino, Dom mladih

Platforma + / radionica sa studentima UMAS-a i FGAG-a (Platforma 9.81, PDM)

 

PON, 29.10. (19 h) / Beton kino, Dom mladih

Platforma + / prezentacija radionice (Platforma 9.81, PDM) >

 

PON, 15.10. (tri mjeseca trajanja) / Kino klub Split

Škola Kino kluba Split (Kino klub Split)>

 

PON, 15. –  SUB 20.10. / Dom mladih

Rezidencijalni boravak / istraživanje prostora Doma mladih (queerANarchive)

 

SUB, 20.10. (18 h)   Beton kino

Katarina Šoškić: Prezentacija istraživanja prostora Doma mladih (queerANarchive) >

 

PON, 15.10. (20 h) / Klub Kocka

Punk domjenak (Aktivist)

 

UTO 16., SRI 17. i ČET 18.10. (18 h) / Mala scena

Saana Leppänen / Radionica vertikalnog konopa i svile (KAM HRAM) >

 

SRI, 17.10. (20 h) / Klub Kocka

DJ program, Hodnik sessions (KUM)     

 

SRI, 17.10. (cjelogodišnji program, prijave nakon 15.9.) / Kino klub Split

Alternacije (Kino klub Split)

 

ČET, 18.10. (18 h) / dvorište Kluba Kocka

Kino Zvjerinjak (queerANarchive, Kino klub Split, KUM, Uzgon) >

 

Dom mladih

Damir Žižić: To trebamo – to radimo / izložba fotografija (Platforma 9.81) / IZLOŽBA ODGOĐENA! 

 

PET, 19.10. (23 h) / Klub Kocka

Techno party, PULP w/ Denis Beifuss (Romb)   

 

SUB, 20.10. (20 h) / Amfiteatar

Saana Leppänen: Control / suvremeni cirkus, WiP (KAM HRAM)

 

SUB, 20.10., (22 h) / Skate park u Domu mladih

ROLO za KOLO / koncert + otvorenje skate parka Kolo (Skateboard klub Kolo)  >

 

SUB, 20.10. (23 h) / Klub Kocka

“Hit na skejt”  (KUM)

 

PON, 22.10. (20 h) / Galerija kluba Kocka

Mislav Lešić: Realizam ćoravog sokaka / izložba (KUM)

 

UTO, 23.10. (22 h) / Klub Kocka

Japanski Hip-Hop (KUM)

 

SRI, 24.10. (20 h) / Klub Kocka

So Beast + 13Year Cicada / koncert  (Aktivist) >

 

SUB, 27.10. (21 h) / Klub Kocka

Split Spot festival 2018: koncert Koala Voice (KUM)  >

 

NED, 28.10. (20 h) – ČET, 1.11. /  predvorje Galerije MKC-a>

Un-war space sa Arminom Pilav i Anom Danom Beroš (ROOM 100 u suradnji s Jerom Kuzmanićem) / izložba

 

PON, 29.10. (19 h – razgovor, 20 h – otvorenje) / Galerija kluba Kocka

Bojan Mrđenović: Magistrala / izložba, razgovor s umjetnikom (Mavena – 36 njezinih čuda)  >

 

UTO, 30.10. (11 h) / Beton kino

Panel diskusija: Centar za mlade (Info zona)  >

 

UTO, 30.10. (20 h) / Klub Kocka
Transcendentalni misteriji vedskog zvuka (Ubijmo dosadu)

 

UTO, 30.10. (20 h) / Klub Kocka

Podrum strave (KUM)

 

SRI, 31.10. (22 h) / Klub Kocka

Halloween party (KUM)