Jiu Jitsu radionica
U nedjelju, 6. studenoga 2022. na Maloj sceni u Domu mladih (Ulica slobode 28, Split) održat će se besplatna Jiu Jitsu radionica. Prvi dio radionice će se održati od 17 do19 h, a nakon kratke pauze će uslijediti i nastavak od 19:30 do 21:30 h.
Pozivamo vas na 2. radionicu JIU JITSU-a i GRAPPLING-a koju će voditi crni pojas Ivo Rukohvat aka Frust.
Kroz radionicu ćemo se upoznati s osnovnim značajkama jednog od trenutno najbrže rastućih sportova za kojeg se često kaže da je „human chess“.
Prethodno iskustvo nije potrebno, a u radionici mogu sudjelovati svi od 16 godina pa naviše bez obzira na spol i tjelesne predispozicije.
Svakako su dobrodošli i polaznici koji posjeduju neko predznanje.
Dođite bez predrasuda i straha od ozljeda jer će program biti prilagođen u svrhu upoznavanja s ovom vještinom koja ima za cilj prije svega druženje kroz sport.
Sudjelovanje je besplatno, ali se obvezno prijaviti u inbox od UBIJMO DOSADU.