21.05. subota

(12:00) | Radionica biomehanike sa Zvonimirom Peranićem (Uzgon) – Plava dvorana
(22:00) | Koncert Dječaci, Punčke, ABOP (Romb + KUM) – Klub Kocka

20.05. petak

(17:00) | Radionica biomehanike sa Zvonimirom Peranićem (Uzgon) – Plava dvorana
(20:00) | Performans Andrea Giuliano (queerANarchive) – galerija Praktika
(22:00) | Fields & Forests: Alex Danilov, Bangladesig, Cuisine Dub live impro + DJ Oxide (Aktivist) – Klub Kocka


19.05. četvrtak

(14:00) | Radionice s Andreom Giulianom (queerANarchive) – galerija Praktika
(17:00) | Predavanje kolektiva Crvena (Mavena) – kino Beton
(19:00) | Otvaranje izložbe kolektiva Crvena + DJna Ilvana (Mavena) – dvorište Praktike
(20:00) | Otvaranje izložbe radova polaznika origami tečaja (Aktivist) – galerija Praktika
(20:30) | Kockin kviz znanja (KUM) – hodnik Kluba Kocka

18.05. srijeda

(15:00) | Radionice s Andreom Giulianom (queerANarchive) – galerija Praktika
(17:00) | MTG turnir – Open Box
(19:00) | Dani otvorenih vrata (Kolektiv Style Force) – Plava dvorana
(16:00) | Čajanka + aktivistička šahovnica + društvene igre (Aktivist) – Open Box
 (18:00) | Tribina na temu javnih potreba u kulturi Grada Splita (Platforma doma mladih) – Beton kino
(20:00 ) | Performans Događalo se to jednog dana u misecu, tamo neke teške godine (Santić, Pivac, Cokarić i udruge grada Splita) – Plato Doma mladih

17.05. utorak

(16:00) | Radionice s Andreom Giulianom (queerANarchive) – galerija Praktika
(19:00) | Dani otvorenih vrata (Kolektiv Style Force) – Plava dvorana
(19:00) | Radionica arhiviranja Platformata (Platforma Doma mladih) – galerija Praktika
(21:30) | Slušaona i projekcije Coka + Tudor (Kino klub Split) – hodnik Kluba Kocka

16.05. ponedjeljak

(16:00) | Radionice s Andreom Giulianom (queerANarchive) – galerija Praktika
(19:00) | Dani otvorenih vrata (Kolektiv Style Force) – Plava dvorana
(22:00) | Koncert Jucifer, Wizard of Stone Mountain (ROMB) – Klub Kocka

15.05. nedjelja

(14:00) | Radionice s Andreom Giulianom (queerANarchive) – galerija Praktika
(19:00) | Dani otvorenih vrata (Kolektiv Style Force) – Plava dvorana
(20:00 ) | Performans Događalo se to jednog dana u misecu, tamo neke teške godine (Santić, Pivac, Cokarić i udruge grada Splita) – Plato Doma mladih – odgođen za srijedu radi lošeg vremena

14.05. subota

(16:00) | Radionice s Andreom Giulianom (queerANarchive) – odgođeno za 15. svibnja
(19:00) | Dani otvorenih vrata (Kolektiv Style Force) – Plava dvorana
(22:00) | MLG Dankmageddon (KUM) – Klub Kocka

13.05. petak

(12:00) | Predavanje Strip kao subverzivni medij (KLFM) – galerija Škola
(18:00) | Radionice Andrea Giuliano (queerANarchive) – odgođeno za 15. svibnja
(19:00) | Dani otvorenih vrata (Kolektiv Style Force) – Plava dvorana
(22:00) | Koncert demo bendova (KUM) – Klub Kocka

12.05. četvrtak

(18:00 -20:00) | Radionica osnova kontorcionizma (Pozitivna sila) – Beton Kino
(20:00) | Otvorenje izložbe Vedran Perkov (MKC) – galerija MKC-a
(20:30) | Filmska večer Cirkuska srijeda (Pozitivna sila) – Beton Kino
Galerije: